Головна  →  Новини  →  11 вересня 2020

У столиці знову запровадять низку обмежень

 У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19, Київ увійшов до "помаранчевої" зони епідеміологічної небезпеки. Відтак, за рішенням урядової комісії з надзвичайних ситуацій, у столиці знову запровадять низку обмежень. 
 
Входження у «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки передбачає такі обмеження:
 
-Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб — 1 особа на 10 м2 площі будівлі.
-Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, - крім готелів.
-Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.
-Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
-Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 м2 приміщення.
-Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку - санаторіїв і таборів у столиці та передмісті.
-Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.
 
"Ситуація із захворюваністю у столиці, як і в країні, – складна, - заявив мер Києва Віталій Кличко. -Більшість хворих лікуються на самоізоляції. У багатьох пацієнтів, які отримали позитивний результат на вірус, хвороба протікає безсимптомно. І деякі хворі поводяться безвідповідально - відвідують громадські заклади. Поліція, що отримує дані про хворих, зобов'язана відслідковувати переміщення пацієнтів, які перебувають на самоізоляції. І контролювати дотримання ними умов самоізоляції, як цього вимагає законодавство".
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві