Головна  →  Новини  →  10 вересня 2020

Віталій Кличко відкрив Інвестиційний форум міста Києва-2020

Мер Києва Віталій Кличко відкрив Інвестиційний форум міста Києва, що відбувається сьогодні в столиці. До Форуму доєдналося і керівництво Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.
 
«Я радий вітати на Інвестиційному форумі міста Києва наших гостей – шановних послів, представників міжнародних організацій, моїх колег-мерів міст, експертів, представників бізнесу! Цьогорічний форум відбувається під гаслом «Дій локально. Думай глобально». І сьогодні він є платформою, де ми можемо обговорити те, яким має бути економічний та інфраструктурний розвиток столиці і столичного регіону в нових умовах», – сказав Віталій Кличко.
 
Мер підкреслив, що пандемія коронавірусу стала глобальним викликом для світу.
 
«Влада на всіх рівнях вимушена не тільки стримувати розповсюдження вірусу і захищати здоров’я та життя людей. А й вирішувати, як допомогти бізнесу, як відновити економіку та забезпечити. Як надалі втілювати інфраструктурні проекти і розвивати наші міста. І нам потрібно не втратити ті темпи змін, що започатковані в столиці. Ми маємо і далі робити Київ комфортним європейським містом. Столиця України і столичний регіон – це фінансовий та інвестиційний центр з великим потенціалом і високим рівнем розвитку інновацій та технологій. Але найбільшою цінністю нашого міста є його люди», – підкреслив Віталій Кличко.
 
Він наголосив, що сьогодні в умовах пандемії міська влада робить все можливе для запобігання поширенню коронавірусу та захисту киян і надання необхідної допомоги -медичної і соціальної. Навіть в умовах боротьби з пандемією Київ продовжує оновлювати дороги і мости, будувати садочки та школи. Ремонтувати та створювати нові парки і зони відпочинку.
 
Мер наголосив, що сьогодні Києву потрібна стратегія, яка забезпечить розвиток бізнесу. І столиця таку стратегію розробляє.
 
«Пандемія в умовах припинення або обмеження транспортних потоків між країнами продемонструвала важливість розвитку та підтримки локальних виробників. Задля економічної безпеки містам необхідно мати можливість функціонувати автономно – насамперед виробляти товари першої необхідності. Саме тому локалізація економіки столичного регіону має стати одним із пріоритетів у подоланні наслідків пандемії», – зазначив мер Києва.
 
Віталій Кличко зазначив, що Київ відіграє важливу роль в економічному розвитку України. Столиця забезпечує понад 20% ВВП всієї держави. А частка прямих іноземних інвестицій – понад 50 % від загальнодержавного обсягу.
 
За інформацією:</div><table class=
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві 

  

 

 


Новини