Головна  →  Промисловість  →  Зроблено в Києві

З 2016 року започатковано проведення щорічної виставки-презентації продукції київських товаровиробників «Зроблено в Києві».

Мета Виставки: презентація київських підприємств та їх продукції, наповнення внутрішнього ринку та просування промислової продукції київських виробників на міжнародні ринки, стимулювання експорту київського товаровиробника.

У 2020 році Комплексною міською цільовою програмою сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019 – 2022 роки (рішення Київради від 12.11.2019 № 59/7632) передбачено проведення зазначеного заходу.

На сьогодні Управлінням опрацьовується Концепція проведення Виставки в 2020 році, але в умовах обмежень на проведення масових заходів, а також в умовах загрози подальшого поширення COVID-19, роботу щодо залучення підприємств до популяризації своєї продукції на виставці, призупинено до покращення епідеміологічної ситуації.

В Інформаційній системі формування баз даних промислового і наукового комплексів м. Києва ІС «Промисловість і наука» (https://ispn.kievcity.gov.ua/HelpInfo/News/NewsOne.aspx?ID=147), яка містить відомості щодо виробничо-господарської, наукової та інноваційної діяльності промислових підприємств та наукових організацій міста Києва, виробництва основних видів промислової продукції, інноваційних та інвестиційних проектів підприємств та організацій, функціонує посилання, за яким усі бажаючі взяти участь у виставці «Зроблено в Києві» подають свої заявки.

 

 

Версiя для друку