Головна  →  Промисловість і підприємництво  →  Рада бізнес - омбудсмена

У грудні 2014 року – вперше за історію незалежної України, було започатковано Раду бізнес-омбудсмена.

Рада бізнес-омбудсмена  покликана забезпечити прозоре ведення бізнесу в Україні, а також представляти і захищати інтереси бізнесу в державних органах. 

Рада бізнес-омбудсмена фінансується через мультидонорський рахунок ЄБРР, відкритий у 2014 році задля створення сприятливих умов ведення бізнесу для українських підприємців.
Донорами є: ЄС, Великобританія, Данія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, США, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція та Японія

Альгірдас Шемета, колишній єврокомісар та двічі міністр фінансів Литви, є бізнес-омбудсменом в Україні з 22 грудня 2014 року. Наразі команда Ради бізнес-омбудсмена складається з 35 фахівців із західною освітою та професійним досвідом у юриспруденції, стратегічному управлінні, економіці, аудиті та управлінні ризиками.

14 червня 2016 року Рада бізнес-омбудсмена підписала Меморандум про партнерство та співробітництво з Київською міською державною адміністрацією (КМДА). 

Завдання меморандуму – поліпшити співпрацю між КМДА та підприємцями, що працюють в Києві. Міська влада Києва та Рада бізнес-омбудсмена розглядають конкретні скарги на дії КМДА та її структурних підрозділів, а також співпрацюють над удосконаленням законодавства у сфері підприємництва та усунення тих бар’єрів, які обмежують його ведення в місті Києві. 

Дивитися текст Меморандуму

 

Версiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві