Головна  →  Торгівля  →  Побутове обслуговування

 

ПРО РОБОТУ ОБЄКТІВ ПОБУТУ У ПЕРІОД КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Розпорядженням Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.05.2020 № 49 призупинено роботу закладів побутового обслуговування населення (лазні, СПА салони, кабінети масажу, тату салони, тощо). Не зупиняється діяльність з побутового обслуговування населення (у т.ч. у салонах краси, косметологічних кабінетах, перукарнях тощо).

Не призупинено діяльність з продажу, надання в оренду,технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, провадження діяльності з періодичних випробувань автотранспортних засобів, діяльність з ремонту офісної та комп’ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, діяльність об’єктів надання послуг хімчистки за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Розпорядженням Керівника робіт від 23.05.2020 № 47 затверджено Особливий порядок проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних та інших заходів для перукарень, салонів краси, косметологічних кабінетів усіх типів та форм власності (далі – Порядок). Відповідно до Порядку, прийом відвідувачів необхідно здійснювати виключно за попереднім записом із дотриманням часового інтервалу між відвідувачами не менше 15 хв. Між місцями надання послуг необхідно забезпечити дистанцію:1.5 м із урахуванням розміщення клієнта за різних умов. Допуск до роботи працівників здійснюється за умови наявності у них вдягнених засобів індивідуального захисту, забезпечення щоденної термометрії працівників, організації централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізації, забезпечення дотримання дистанції працівниками, які мають найбільший контакт із відвідувачами, на відстань як мінімум 1,5 метра, або встановлення захисних екранів для захисту працівників; встановлення на кожному вході дозаторів з антисептичними засобами;  забезпечення обробки рук відвідувачів при вході антисептиками спиртовмісними; забезпечення  дотримання  відстані не менше 1,5 м між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень. Також прописані вимоги до дезінфекції приміщень (збільшення кратності – через кожні 2 години робочого часу), до відвідувачів закладів, вхідного санітарного контролю (не допускати до приміщень більше ніж 1 особу на 10 кв.м та осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту,зокрема респіратора або захисної маски).

Також, розпорядженням Керівника робіт від 23.05.2020 № 47  затверджено Особливий порядок проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних заходів для підприємств побутового обслуговування населення усіх типів та форм власності. Серед них: вирішення питання організованого перевезення працівників на їх робочі місця, допуск до роботи працівників при умові вдягнених засобів індивідуального захисту; проведення щоденної термометрії всіх працівників; наявність засобів індивідуального захисту з розрахунку на наступні 5 робочих днів; забезпечення дотримання дистанції між працівниками, які мають найбільший контакт із відвідувачами, на відстань як мінімум 1,5 метра. Також затверджено вимоги щодо відвідувачів (санітарний контроль відвідувачів), вимоги щодо дезінфекції (через кожні 2 години робочого часу проведення дезінфекційних заходів), вхідного санітарного контролю (не допускати до приміщень більше ніж 1 особу на 10 кв.м та осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту, тощо).

Протоколами засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації визначено, що показники оцінки поточної епідемічної ситуації в місті Києві не відповідають можливості переходу до наступних етапів послаблення протиепідемічних заходів, у тому числі на тих об’єктах побуту, діяльність яких призупинено до окремого розпорядження.

 

ПРО КОНКУРС НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ЗРАЗКОВОГО ОБ’ЄКТА ПОБУТУ

 

Прийнято розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.04.2020 № 578 «По результати міського конкурсу-огляду суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у місті Києві у 2019 році».

Переможцями стали 16 суб’єктів господарювання :

Район міста Києва

Суб’єкти господарювання сфери побутового

обслуговування – переможці міського

конкурсу-огляду

Голосіївський район

Салон краси «Titova Style» ФО-П Тітова О. В.                      (вул. Голосіївська, 13)

Салон краси «Twister» ФО-П Березюк О. Б.                               (пров. Феодосійський, 14)

 

Дарницький район

 

Сервісний центр «Ромсат-сервіс»                                ФО-П Григорчук О. В. (вул. Ревуцького, 46)

Салон краси «Даная» ФО-П Крусь О. О.                                                                            (вул. Архітектора Вербицького, 11)

 

Деснянський район

 

Салон краси «Стриж» ФО-П Половченко Т. І.
(просп. Володимира Маяковського, 50)

 

Дніпровський район

Сервісний центр «Huawei» ТОВ «Крок-ТТЦ»                                                      (Русанівська набережна, 8)

 

Оболонський район

Хімчистка ФО-П Чигринець Л. В.
(просп. Героїв Сталінграда, 27)

Майстерня з ремонту взуття та галантереї «FAVOR» ФО-П Новик С. С. (вул. Маршала Тимошенка, 18)

 

Печерський район

Салон краси «На Кутузова»
ФО-П Литвиненко В. І. (вул. Генерала Алмазова, 4)

Ательє з пошиття одягу «Силует» ТОВ «Силует» (вул. Бастіонна, 1/36)

 

Подільський район

 

Салон краси «Kontraktova Beauty»                                        ФО-П Рожко І. В. (вул. Григорія Сковороди, 3)

 

Святошинський район

 

Салон краси «Міліт» ФО-П Бех Л. А.                                 (вул. Гната Юри, 1)

 

Солом’янський район

 

СТО «Garant Auto Technic» ТОВ «ДЕ Україна»                                                      (просп. Повітрофлотський, 64)

Салон краси «Jazz» ФО-П Цеподай А. В.                                                                              (вул. Народного ополчення, 7-а)

 

Шевченківський район

 

Комплекс з надання побутових послуг
ТОВ «Будинок побуту «Столичний»
(вул. Симона Петлюри, 28)

Студія краси «Ніколаєнко»
ФО-П Ніколаєнко О. В. (вул. Олени Теліги, 21)

 

 Розпорядження від 23.02.2021 №381 "Про результати міського конкурсу - огляду суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання зразкового у місті Києві у 2020 році
 

 

 

Версiя для друку