Головна  →  Промисловість і підприємництво  →  Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) функціонує як дорадчо-консультативний орган Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва.

Положення про Координаційну раду та її посадовий склад затверджені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.04.2021 № 841 «Про Координаційну раду з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)».

До складу Координаційної ради входять представники суб’єктів господарювання й громадських об’єднань підприємців та представники виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також і представники центральних органів виконавчої влади, зокрема Головного управління ДПС у м. Києві, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у м. Києві, Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Державної регуляторної служби України у м. Києві.

 Розпорядження Київської міської військової адміністрації від 18.07.2023 № 497 "Про зміни у посадовому складі Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Про Координаційну раду з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) №_841 від 09.04.2021 

 Розпорядження Київської міської військової адміністрації від 07.10.2022 № 688 "Про зміни у посадовому складі Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міській державній адмінфістрації)"

Персональний склад Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

 

Версiя для друку

 

Програма фінансово - кредитної підтримки
суб'єктів малого та середнього
підприємництва у м. Києві