Головна  →  Про Департамент  →  Консультативно-дорадчі органи  →  Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) функціонує як дорадчо-консультативний орган Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва.

Положення про Координаційну раду та її посадовий склад затверджені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.04.2021 № 841 «Про Координаційну раду з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)».

До складу Координаційної ради входять представники суб’єктів господарювання й громадських об’єднань підприємців та представники виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також і представники центральних органів виконавчої влади, зокрема Головного управління ДПС у м. Києві, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у м. Києві, Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві та Державної регуляторної служби України у м. Києві.

 

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Про Координаційну раду з питань розвитку малого та середнього підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) №_841 від 09.04.2021 

 

Версiя для друку